Сердечно вітаємо Вас з прекрасним святом весни і краси - Міжнародним жіночим днем.
Бажаємо Вам міцного здоров'я, теплоти та жіночого щастя!
Нехай кожен Ваш день буде сповнений сонця, дарує радість, творче натхнення, приємні несподіванки, любов, добро і благополуччя!
Нехай здійсняться всі Ваші бажання і мрії. Ви цього варті!!!
Готувалися до 8 березня усі школярі. Учні 5-7 класів виготовляли подарунки для мам із солоного тіста,а старшокласники оформили тематичну зону у коридорі.
"Ні! Я жива! Я буду вічно жити!"- переконливо сказала донька Волинського краю Леся Українка. Вона - геній української літератури, особистість, ідеал, сильна жінка.
Сьогодні світ відзначає 150-річчя з дня народження безсмертної доньки українського народу.
Долучилися до цього й учні нашої школи. Учні 1-го класу переглянули казку "Біда навчить" та створили лепбук. Другокласники читали Лесині поезії, учні 3-4 класів, беручи участь у конкурсах, показали свої знання творчості поетеси. Старшокласники складали і розгадували кросворди. А ще в школі проводились бібліотечні уроки.
Пригадали і традиції, створивши колаж "Лесина творчість в історії школи"
У переддень новорічних свят у кожному класі учні трудилися на славу. Чимало дітей виготовили витинанки, які стали окрасою вікон. Учні 5-11 класів прикрашали класи та оформили тематичну зону у коридорі.
З метою попередження насилля випускники нашої школи, разом із класним керівником Сарахман С.В., зняли та змонтували соціальний ролик «Зупинимо булінг разом!» Проблему цькування серед підлітків важко назвати новою. Cеред учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. За даними Дитячого фонду ООН, упродовж минулого року 67% дітей зіткнулися з випадками булінгу. При цьому 24% українських школярів вважають себе жертвами насилля з боку однолітків.
У цьому році з метою популяризації народних традицій та обрядовості Вінницька ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва ініціювала проведення акції-флешмоб «Берегине моя, українська хустко!», яка триватиме з 10 листопада до 7 грудня 2020 року.
Відтак усіх українок закликають робити світлини з хусткою та публікувати у соцмережах із хештегами #Берегине_моя_українська_хустко#
Наша шкільна родина долучилася до акції - флешмоб.
У ХХ столітті українці пережили три голодомори, але особливо сумне місце в історії займає Голодомор 1932-33 років, який забрав, за різними даними, від 3,9 до 10 мільйонів життів.У День пам’яті жертв голодоморів 28 листопада в Україні о 16:00 проходила загальнонаціональна хвилина мовчання та акція «Запали свічку пам'яті». Учні старших класів та учителі долучилися також до акції.